Wygodne pokoje Krutyński Piecek

Gościniec Zapiecek oferuje wygodne 3-osobowe pokoje w komfortowym pensjonacie oraz Domek Słoneczny.
Domek Słoneczny zbudowany z drewna, co powoduje, że nasi goście czują się w nim przyjemnie i komfortowo. Pokoje oraz domek są wyposażone w sposób kompleksowy.

Gościniec Zapiecek oferuje wygodne i komfortowe pokoje w obiekcie całorocznym oraz Domek Słoneczny.
Domek zbudowany w całości z drewna, co powoduje, że nasi goście czują się w nim przyjemnie i komfortowo. Pokoje są wyposażone w sposób kompleksowy. Znajdują się w nich wszelkie niezbędne akcesoria, które sprawiają, że pobyt w nich to spora przyjemność oraz wygoda. Oferowane przez nas wygodne pokoje są przystosowane do potrzeb naszych gości. Ponadto niewątpliwą zaletą jest to, że z okien pokojów rozciąga się widok na piękną Puszczę Pilską.

Dla wygody naszych gości oferujemy możliwość dostawki. Do wyboru istnieją różne typy pokojów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Pensjonat, w którym usytuowane są pokoje, znajduję się w atrakcyjnej okolicy. Nasz obiekt charakteryzuję się tym, że jest wystarczająco obszerny. Dlatego też każdy z gości z całą pewnością znajdzie miejsce dla siebie. Umiejscowienie naszego Gościńca sprzyja relaksowi i wyciszeniu.

Istnieje również możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu na łonie natury. Posiadłość jest ciekawa zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, gdzie znajdziemy przytulne i pięknie wykończone pokoje. Każdy z gości będzie zadowolony z oferowanych przez nas przestrzennych i dogodnych warunków.

Polityka prywatności | Gościniec Zapiecek Krutyń Mazury | Wykonanie MCS Group