Wybierz pokój zgodny z Twoim temperamentem!

Gościniec Zapiecek, to idealne miejsce na letni wypoczynek. Cechuje nas przede wszystkim świetna lokalizacja, która pozwala wszystkim wypoczywającym na aktywny wypoczynek blisko ośrodka.

Gościniec Zapiecek, to idealne miejsce na letni wypoczynek. Cechuje nas przede wszystkim świetna lokalizacja, która pozwala wszystkim wypoczywającym na aktywny wypoczynek blisko ośrodka.

Dla osób odważnych przygotowaliśmy lot balonem i rajdy WRC. Rodzinom proponujemy kąpiele wodne i słoneczne, spływy kajakowe, jazdę konną. Dzieciom oferujemy park linowy, fermy jeleniowatych i Park Dzikich Zwierząt. Wszystkim chętnym polecamy zabytki okolic, takie jak ruiny zamku, sanktuaria i wiele innych. Bliska odległość od tych wszystkich atrakcji sprawia, że Gościniec Zapiecek idealnie sprawdza się, jako baza wypadowa dla aktywnych i mniej aktywnych urlopowiczów.

Oczywiście, podczas urlopu, niemniej ważne są pokoje na mazurach. Pogoda czasami nie dopisuje, niekiedy chcemy poleniuchować dłużej w łóżku, wiadomo że miejsce bazowe musi być przestronne, komfortowe i wygodne. Takie są właśnie nasze pokoje mazury.
Zadbaliśmy o to, by pokoje na mazurach, które Państwu udostępniamy, były odmalowane, kolorowe, samym wyglądem przyciągały chętnych. Zgodnie z zapotrzebowaniem, przystosowaliśmy je odpowiednio do pór roku i temperamentu naszych gości.
Na samym początku przedstawiamy całoroczny, wiosenny pokój w kolorze wesołej zieleni. Pokój przeznaczony jest dla trzech osób, z kominkiem i TV. Bogato wyposażony, z tarasem.

Dalej mamy energetyczny pokój letni. Również trzyosobowy, w kolorach żółci i pomarańczy. Bogato wyposażony, telewizor, zadaszony taras.
Idąc dalej, mamy pokój jesienny. Dynamiczny, budzący do życia, w kolorze czerwonym. Przeznaczony dla trzech osób, z takim samym wyposażeniem, z dużą łazienką. Dla osób potrzebujących energii na każdy dzień!

Przygotowaliśmy również pokoje na mazurach w chłodnych odcieniach. Należy do nich między innymi pokój zimowy. W delikatnych, chłodnych odcieniach bieli i niebieskiego. Przeznaczony również dla trzech osób.
W naszej ofercie mamy również inne, ciekawie urządzone pokoje. Należą do nich pokój morski i leśny. Pierwszy, słoneczny w kolorze niebieskim, idealnie oddaje nastrój i temperament marzycieli. Z kolei leśny pokój działa uspokajająco.

Nasze pokoje podzieliliśmy również tematycznie, zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Pokój country, pokój pruski i pokój cztery strony świata. Wszystkie niebanalnie wykończone, przestronne, bogato wyposażone. Dokładamy wszelkich starań, by pokoje na mazurach spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Polityka prywatności | Gościniec Zapiecek Krutyń Mazury | Wykonanie MCS Group