Pokoje Krutyń Noclegi Krutyń Spływy kajakowe Krutyń pokoje do wynajęcia krutyński piecek
spływy kajakowe krutynia
noclegi krutyń
noclegi krutyń
Spływy kajakowe rzeką Krutynią

Wygodne pokoje Krutyński Piecek

Gościniec Zapiecek oferuje wygodne i komfortowe pokoje w obiekcie całorocznym oraz Domek Słoneczny.
Domek zbudowany w całości z drewna, co powoduje, że nasi goście czują się w nim przyjemnie i komfortowo. Pokoje są wyposażone w sposób kompleksowy. Znajdują się w nich wszelkie niezbędne akcesoria, które sprawiają, że pobyt w nich to spora przyjemność oraz wygoda. Oferowane przez nas wygodne pokoje są przystosowane do potrzeb naszych gości. Ponadto niewątpliwą zaletą jest to, że z okien pokojów rozciąga się widok na piękną Puszczę Pilską.

Dla wygody naszych gości oferujemy możliwość dostawki. Do wyboru istnieją różne typy pokojów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Pensjonat, w którym usytuowane są pokoje, znajduję się w atrakcyjnej okolicy. Nasz obiekt charakteryzuję się tym, że jest wystarczająco obszerny. Dlatego też każdy z gości z całą pewnością znajdzie miejsce dla siebie. Umiejscowienie naszego Gościńca sprzyja relaksowi i wyciszeniu.

Istnieje również możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu na łonie natury. Posiadłość jest ciekawa zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, gdzie znajdziemy przytulne i pięknie wykończone pokoje. Każdy z gości będzie zadowolony z oferowanych przez nas przestrzennych i dogodnych warunków.

noclegi mazury / kajaki krutyń / pokoje mazury
Wykonanie projektowanie stron internetowych Gdańsk