Pokoje Krutyń Noclegi Krutyń Spływy kajakowe Krutyń pokoje do wynajęcia krutyński piecek
spływy kajakowe krutynia
noclegi krutyń
noclegi krutyń
Spływy kajakowe rzeką Krutynią

Aktualności

Spływy kajakowe rzeką Krutyń

Spływy kajakowe rzeką Krutynią to wspaniały pomysł na odpoczynek, albowiem Krutynia jest uznawana za jeden z najpiękniejszych szlaków Europy! Zapraszamy!

Wybierz pokój zgodny z Twoim temperamentem!

Wybierz pokój zgodny z Twoim temperamentem!

Gościniec Zapiecek, to idealne miejsce na letni wypoczynek. Cechuje nas przede wszystkim świetna lokalizacja, która pozwala wszystkim wypoczywającym na aktywny wypoczynek blisko ośrodka.

Przystępne ceny noclegów w Krutyńskim Piecku

Proponujemy Państwu pokoje 3-osobowe, w których mieszczą się 2 łóżka małżeńskie i 1-osobowe. Gościniec Zapiecek to miejsce, w którym warto spędzić choć chwilę wolnego czasu. Warto także zostać tu na nieco dłużej!

Wygodne pokoje Krutyński Piecek

Gościniec Zapiecek oferuje wygodne 3-osobowe pokoje w komfortowym pensjonacie oraz Domek Słoneczny.
Domek Słoneczny zbudowany z drewna, co powoduje, że nasi goście czują się w nim przyjemnie i komfortowo. Pokoje oraz domek są wyposażone w sposób kompleksowy.

Gościniec Zapiecek "Przyjacielem Mazurskiej Przyrody" !

Gościniec Zapiecek Krutyński PiecekW interesie dobrze pojętej ochrony przyrody Mazurskiego Parku jest, aby obiekty mogły świadczyć usługi o najwyższej jakości. Jakość ta, z kolei jest też związana z bezpieczeństwem ekologicznym obiektów, stosowaniem rozwiązań przyjaznych dla środowiska, legalnością prawną oraz estetyką architektury i zagospodarowania terenu.
noclegi mazury / kajaki krutyń / pokoje mazury
Wykonanie projektowanie stron internetowych Gdańsk